Buldun Teknoloji

Neden Robot Kiralamalıyız?

Siz de bu robot kiralama ve satın alma deneyimini yaşamak için robot kiralama ve robot satın alma linkine tıklayarak bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Küresel dünyada yapay zeka ve robotik teknolojiler konusunda kaydedilen gelişmeler neticesinde, sosyal robotlar gün geçtikçe gündelik hayatımızın her alanında boy göstermeye başlamışlardır. Teknolojinin son ve en etkileyici trendi yapay zekâya sahip sosyal robotları kiralayarak ya da robotları satın alarak; yüksek teknolojinin geldiği son noktayı gösterirken ziyaretçi ve müşterilerinizde farkındalık yaratabilirsiniz.

Yapay zekaya sahip sosyal robotlarımızı, robot kiralama ve robot satın alma konseptiyle iş süreçlerinizde alışılagelmiş ürün tanıtım yöntemlerinin dışında, ziyaretçi ve müşterilerinize yüksek teknoloji deneyimi sunabilirsiniz. Özellikle çocukların ilgi odağı olan hizmet robotlarımız, dans şovlarıyla herkesin ilgi odağı olacaktır.

Sosyal robotlarımız ADA GH5, MİNİ ADA-3 ve ADA GH6 ile işletmenizi ziyaret eden misafirlerinizi karşılayabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, insan hareketlerini taklit edebilen eklem yapılarına sahip kollarıyla 10 kg kadar olan ürünlerinizi tanıtabilir, taşıtabilirsiniz. Ayrıca fuar ve tanıtım etkinliklerinizde hosteslik yaparak; broşür dağıtabilir, anons ve sunuculuk hizmetlerini yerine getirebilir.  Sosyal robotlarımız;  programlandığı koreografide dans gösterisi ile konuklarınıza eğlence dolu anlar yaşatırken, siz de eşsiz bir deneyim sunmanın farkındalığını yaşayacaksınız.

NELER YAPAR?

Hizmet sektöründe kullanılacak olan robotlarımız ADA GH6 ve MİNİ ADA; robot kiralama ve satın alma konseptiyle havaalanlarında, otogarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, marketlerde, restoran ve kafelerde, fuarlarda, konserlerde, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda, eğitim kurumlarında, hastanelerde görevlendirilebilir.

 
brosur
Broşür dağıtma

Havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde tanıtıcı broşürler dağıtma

dans
Verilen koreografi doğrultusunda dans etme

Fuar, organizasyon, konser vb. etkinliklerde dans edebilme

garson
Garsonluk hizmetleri

Kafelerde, restoranlarda mutfaktan servis alıp, masaya servis yapabilme

urun-tanitim
Ürün tanıtımı

Alışveriş merkezlerinde, marketlerde, yiyecek standlarında ürün tanıtımı yapabilme

karsilama
Karşılama hostesi

Fuar, açılış gibi organizasyonlarda misafirlerinizi karşılayabilme, bilgi verebilme

hastane
Hastanelerde hasta bakıcı

Hastaya su ve yemek servisi yapabilme, ilaç zamanlaması yapıp hastaya ilacını götürme

int-kullanim
Aktif bilgisayar ve internet kullanımı

Hastaya su ve yemek servisi yapabilme, ilaç zamanlaması yapıp hastaya ilacını götürme

ekran
Akıllı Ekran

Önünde bulunan akıllı ekran sayesinde insanlarla etkileşime geçerek tanıttığı ürün ya da eğitim verdiği konuyla ilgili yazı, resim, fotoğraf gibi görseller sunabilme, videolar gösterebilme

egitim (1)
Güçlü Hafıza

Eğitimlerde çalıştığı alanla ilgili cevap verebilme. İlkokul eğitimindeki çocuklar için basit geometrik şekiller ve matematiksel işlemleri yazarak anlatabilme

reception
Genel İşlevler

Plaket verme, kurdele kesme, randevu hatırlatma, pasta kesme, çiçek sulama, köpek gezdirme

Alışveriş Sepeti

Kapat
Sidebar Scroll To Top